Haberler & Basın

İzmir Tarım Fuarı Ocak '24

       Fuar boyunca, hem yerli hem de yabancı ziyaretçilerden büyük ilgi gören SHARK MEG E40 , yurt dışından gelen birçok ziyaretçinin dikkatini çekti ve önemli ölçüde övgüler alarak, siparişler alındı.

Gölbaşı Belediyesi’nde Akıllı Kent Uygulaması Kasım '23​

      Gölbaşı Belediyesi, akıllı kent uygulaması kapsamında sinek ve larvalarla mücadelede kullanılmak üzere ilaçlama drone’u ile hizmet vermeye başladı. Teknolojik gelişmeleri takip etmede öncü olduklarını belirten Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek “İlaçlama drone’u ile hem zamandan tasarruf hem de diğer canlılara zarar vermeden ilaçlama yapacağız. 3 günde tamamladığımız ilaçlama çalışmaları 45 dakikaya düşecek” dedi.

AGROTEC Uluslararası Tarım Fuarı Gölbaşı Ekim '23

    Shark Havacılık olarak katılım sağladığımız, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde gerçekleşen 26. AGROTEC Uluslararası Tarım Fuarı’nda tarımsal ilaçlama için kullanılan dronlarımız büyük bir ilgi ile karşılandı.

Isparta Yalvaç Ziraat Odası Mayıs '23

Isparta İl Özel İdaresi’nin de desteğiyle SHARK Havacılık’tan satın alınan zirai amaçlı drone aracı, dün sabah saatlerinde Ziraat Odası tarafından düzenlenen bir program ile Yalvaçlı çiftçilere ve köy muhtarlarına tanıtıldı.