Sadece drone satışı yapmıyoruz, öğretiyoruz. Verdiğimiz eğitimler sayesinde tüm drone kullanıcıların dostu olmaya devam ediyoruz. Türkiyenin en iyi drone kursları sayesinde, eğitimli pilotlar yetiştiriyoruz.

DRONE SATIŞI

Birçok insansız hava aracı satışını gerçekleştiriyoruz. Drone satışı hizmetini verirken, müşterilerimizi detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz.

İhtiyacınıza yönelik kaliteli bir dron satın almak için, aşağıdaki kriterlere dikkat etmeniz gerekir:

Drone Satışı

  • İhtiyacınız olan Drone modelini seçmelisiniz
  • Satın alacağınız ürünün bol yedek parçası olmasına dikkat etmelisiniz
  • Yetkili servis ağının gelişmiş olmasına bakmalısınız
  • Bakımı ve kullanması kolay olan modelleri tercih etmelisiniz

Satışını Yaptığımız Ürünler

Zirai amaçlı kullanılabilen drone satışı ve servis hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Aşağıdaki drone ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz.

DJI Agras T10 Zirai İlaçlama Dronu

Drone Satışı T10

Satışını gerçekleştirdiğimiz DJI Agras T10 Zirai ilaçlama dronu ile kısa sürede çok geniş alanların ilaçlaması gerçekleştirilebilir. Hafif ve kullanışlıdır. Karbon fiber gövde yapısı ile hem güçlüdür, hem de daha az enerji harcar.

Tek bir düğme ile kapsamlı püskürtme özelliği kullanılabilir. Dakikada 2,4 litreye kadar püskürtme kapasitesine sahiptir.

Küresel radar sistemiyle tüm kör noktalarda bile verimli çalışma imkanı sunar.

DJI Agras T30 İlaçlama Dronu

Drone Satışı T30

Traktör ve tarım araçları ile vakit kaybetmeye artık son! Oldukça etkili aparatlara sahiptir. Öyle ki %45’e varan ilca tasarrufu sağlayabilir. Dengeli spreyleme, 9 metreye varan püskürtme genişliği ve geniş depo kapasitesi ile satın alabileceğiniz en iyi ve en verimli ilaçlama dronudur.

Bir saatte 40 dönüm gibi geniş bir alanı bu cihaz ile ilaçlayabilirsiniz.

Akıllı motor özelliği ile daha az yakıt ve daha çok verim elde edebilirsiniz.

Akıllı dayanıklılık özelliği, önden ve arkadan FPV görüş özelliği ve şube hedefleme teknolojisi ile hem zamandan hem de paradan kazanacaksınız.

DJI Agras T30 Jeneratör

T30 Jenaratör Satışı

T30 modeli ile daha fazla çalışabilmeniz için T30 modeline özel jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz. 25 litre tank kapasitesiyle uzun süre enerji sağlanabilir. Hem otomatik olarak, hem de iple çalıştırılabilir.

65 kilogram ağırlığı ile kolayca taşınabilir. Optimum ebatlarıyla her yere sığabilir. Hem açık alanda, hem de kapalı alanda dronlarınıza güç sağlayabilirsiniz.

DJI Agras T40 Zirai İlaçlama Dronu

Drone Satışı T40

Koaksiyonel ikili motor sistemi, 40 litre depo kapasitesi ve en gelişmiş teknolojiye sahip olmasıyla, elinizdeki en iyi drone cihazına sahip olacaksınız.

Çevre dostudur. Aktif yönlendirme ve sabit konumda tutabilme özelliği sayesinde su ve toprak kirliliğini ciddi oranda azaltır.

DJI Agras T40 zirai ilaçlama dronu sayesinde, ilaçların zehirli etkilerine maruz kalmayacaksınız.

1 günde 2 bin hektara kadar alan ilaçlayabilirsiniz. Böylece geleneksel ilaçlama yöntemlerinden 50 kat daha fazla verimle çalışabileceksiniz.

İlaçlama için traktör ve benzeri araçlar kullanıldığında, yüksek mazot giderlerine maruz kalabilirsiniz. Oysa ki T40 modeliyle ilaçlama yaptığınızda yüksek oranda tasarruf sağlayacak, yüksek mazot giderlerinden kurtulmuş olacaksınız.

Satışını gerçekleştirdiğimiz diğer drone modelleri gibi T40 modelinin de kullanımı oldukça kolaydır.

50 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Bu sayede tek seferde birçok alanı ilaçlayabilirsiniz.

DJI Phantom 4 RTK

Phantom 4 RTK

Satışın gerçekleştirdiğimiz DJI Phantom 4 RTK modeli en son teknolojiyle donatılmıştır. Kesin yatay tutarlılık ve aktif haritalama özelliğine sahiptir. Wi-fi ya da 4G Dongle aparatlarıyla kullanılabilir. Bu özellikleri sayesinde D-RTK 2 Mobil istasyonuna bağlanabilir, kırsal bölgelerde bağlantı kesintisi olmadan verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.

TimeSync özelliği ile doğru veri toplayabilme imkanına sahipsiniz. Böylelikle cihazınızda kesinti olmadan ilaçlama hedeflerini en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hassas görüntüleme sistemi ile arazilerinizi kesin hassasiyetle ilaçlayabilirsiniz. Uçuş planlama özelliği sayesinde en ince ayarları cihazınızda yapabilirsiniz.

OcuSync özelliği sayesinde 4 kilometreye kadar mesafelerde oturduğunuz yerden geniş alanları ilaçlayabilirsiniz.

1391 gram ağırlığıyla her yere taşınabilir. 350 milimetre çapraz uzunluğu ile her yere sığabilir. Ayrıca parçalarına ayırıp, kutusunda güvenle saklayabilirsiniz.

Tüm Ürünlerimizde Avantaj Sizde!

En kaliteli ve en iyi ürünleri sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Satışını gerçekleştirdiğimiz DJI Agras Drone cihaz modelleriyle, ilaçlama işinde en yüksek verimi elde edebilirsiniz.

Yaygın teknik servis ağımız, bol yedek parça seçeneklerimizle her zaman sizlerin yanındayız.

Ayrıca satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlere yönelik eğitimlerde veriyoruz. Bu sayede sorun yaşamadan cihazınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Yedek parça tedarikini web sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Satış sonrası da tüm müşterilerimize teknik destek sağlıyoruz.

DJI Agras modellerini almak için çok fazla nedeniniz var!

Yorumlar Kapalı.