İLAÇLAMA DRONU YEDEK PARÇALARI

DJI Amiral gemisi olan ilaçlama dronlarının yedek parçaları web sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. İster online olarak sitemizden satın alabilir, isterseniz de bizleri arayarak parça uyumlulukları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. DJI Agras T10 yedek parçaları, T20, T30 ve T40 yedek parçaları stoklarımızda bulunmaktadır.

DJI-Agras-T20-Tarimsal-Drone-Teknolojisi
DJI-Agras-T20-Tarimsal-Drone-Teknolojisi
Text icon Shark Havacılık

DJI T20 DRONE YEDEK PARÇA

DJI Agras T20 tarımsal dronlara ait yedek parçaları Shark Havacılık üzerinden en uygun fiyatlar ile tedarik edebilirsiniz.

DJI-Agras-T20-Tarimsal-Drone-Teknolojisi
DJI-Agras-T20-Tarimsal-Drone-Teknolojisi

DRONE YEDEK PARÇA FİYATLARI

_

Tarımsal drone sahiplerinin iş akışının aksamaması için yedek parça tedariğinin sorunsuz olması gerekir. DJI Yetkli satış bayisi olarak zirai ilaçlama dronları ile ilgili ihtiyacınız olabilecek tüm yedek parçaları bünyemizde bulundurmaktayız. Garantili olan cihazlarınız için ya da garanti dışında kalan dronlar için teknik servis hizmeti de vermekteyiz. Bizleri arayarak yaşamış olduğunuz teknik problemleri anlatabilirsiniz. İhtiyacınız olan doğru yedek parça seçimi ile iş akışınız aksamadan drone ile ilaçlama işlemine devam edebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Drone yedek parçalarına ait garanti mevcut mu?

DJI Yetkili satış ve teknik servis bayisiyiz. Satın almış olduğunuz ürünlere ait garanti kapsamı DJI tarafından sunulmaktadır. Garantiye ait şartlarda DJI tarafından belirlenmiştir. Belirlenen kapsam dahilinde garanti geçerlidir.

Yedek Parça Değişimi Yapıyor musunuz?

DJI agras T10, T20, T30, T40 ve diğer satışını yapmış olduğumuz tüm drone markaları için teknik servis hizmeti vermekteyiz. Drone dişlisi, motoru, esc modülü vb. tüm parçaların değişimini mühendis ekibimizle birlikte yapmaktayız. Shark Havacılık olarak sadece satış yapmıyoruz. Aynı zamanda uçuş eğitimi ve teknik servis hizmeti de veriyoruz.

Drone Yedek Parçaları Konusunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle DJI markasına ait orijinal yedek parçalar kullanmalısınız. Bununla birlikte teknik servisi eğitimi olmayan kişiler tarafından takılması risklidir. Bağlantı noktalarının iyi sıkılmaması, yanlış müdahale edilmesi daha büyük sorunlar yaşanmasına neden olabilir.

Teknik Servis Garanti Kapsamında mı?

Hem Garanti kapsamı boyunca, hem de garanti kapsamı bitince de Teknik Servis hizmeti vermekteyiz. Bu noktada mühendis ekibimizle birlikte Drone arıza tespiti yapılır. DJI tarafından üretilen orijinal yedek  parçalar ile servis işlemi tamamlanır.

Türkiye'nin Her Şehrine Hizmet Veriyor musunuz?

DJI yetkili bayisi olan ve Zirai Drone satışı yapan firmalar arasında en çok Showroom ve bayiye sayısına sahip olan firmayız. Yani işlerimizi tek bir merkezden yürütmüyoruz. Aynı zamanda bölge bayilerimizle sizlere sürekli destek  sağlıyoruz. Türkiye'nin 81 iline hem satış hem de eğitim hem de teknik servis hizmeti veriyoruz. 

Doğru Yedek Parça Konusunda Yardımcı Olur musunuz?

Özellikle yedek parça satın almadan önce bizleri arayarak bilgi almanızı önermekteyiz. Zira yanlış bir yedek parça seçimi zirai drone ile ilgili problem yaşamanıza neden olacaktır. Ayrıca iade süreçlerinde bekleme süreniz uzayacaktır.

HEMEN ÜCRETSİZ  BİLGİ ALIN!