SHARK MEG E-40

Shark MEG E40, yüksek performansı, dayanıklılığı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Ayrıca, ilaçlama süreçlerinde maksimum verimlilik ve güvenlik sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Shark Havacılık olarak, sizlere Shark Meg E40 ile ilgili satışı, teknik servisi, yedek parça sağlanması ve saha eğitimleri gibi konularda ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği sağlamak için buradayız.

 

ZİRAİ DRONE SATIŞ VE EĞİTİM

Shark Havacılık olarak, Türkiye'nin en geniş showroom ağına sahip lider bir şirketiz. Dron ile ilaçlama yapmak isteyen çiftçilere ve girişimcilere yönelik kapsamlı satış ve eğitim hizmetleri sunuyoruz. Shark Havacılık ailesinin ayrıcalıklarından faydalanarak tarımınızı daha verimli ve sürdürülebilir hale getirmek ister misiniz?

Bizi Arayın ve Detaylı Bilgi Alın

Shark Havacılık ailesine katılmanın ilk adımını atmak için bizleri arayın. Sizlere tüm tarımsal ilaçlama dronlarımızın özelliklerini anlatalım. İhtiyacınız olan zirai drone modelini birlikte belirleyelim.

Tarımsal Drone Satış Süreci

Türkiye'nin en çok zirai ilaçlama dronu satışı yapan firmasıyız. Başarımızın arkasındaki en büyük etken, satış ile birlikte sahada uygulamalı uçuş eğitimi veriyor olmamızdır. Öncelikle hangi model dronu satın alacağınızı belirleyin. Uygun ödeme koşulları sunarak karşılıklı anlaşma sağlayalım. Satış tamamladıktan sonra sahada uygulamalı eğitim sürecini planlayalım. 

Eğitim, Servis ve Yedek Parça

DJI Akademi ve SGHM ile yaptığımız anlaşma ile hem drone ehliyeti veriyoruz hem de sahada uygulamalı uçuş eğitimi gerçekleştiriyoruz. İHA-0, İHA-1 ve İHA-2 drone pilotluk eğitimleri Shark Havacılık tarafından verilmektedir. Ayrıca sınırsız yedek parça tedariği ile birlikte garantili ve garanti koşulları dışında teknik servis hizmeti veriyoruz. Hiç bir koşulda iş akışınızın aksamaması en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Tarımsal Drone Danışmanlık

Tarımsal drone teknolojisinin öğrenilmesi süreci sadece saha eğitimlerini kapsamamaktadır. Aynı zamanda yaşanabilecek ufak aksaklıklar iş akışının engellenmesine neden olabilir. Bu süreçte anlık bilgi almanızı kolaylaştıracak danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bizleri arayarak sorun yaşadığınız konuları anlatıp, sizlere anlık destek sunmamızı sağlayabilirsiniz.

SHARK HAVACILIK UYGULAMALI SAHA EĞİTİMİ
Text icon Shark Havacılık

SHARK MEG E-40 ZİRAİ DRON

Shark MEG E40 ile tarımsal ilaçlama alanında sınırları zorlayın ve en yeni teknolojiye sahip bir drone ile imkansızı başarın! İşte Shark Meg E40'un özellikleri:

  • 40 Litrelik Püskürtme Kapasitesi

  • 4 adet santrifüjlü nozul

  • 10 Dakikada Şarj Olma

  • İzleme İçin Hareketli Kamera

  • Dengeli Spreyleme

  • Geniş Püskürtme Aralığı

  • Yenilikçi Kumanda

  • Yerli Üretim

ZİRAİ DRONE FİYATLARI

_
  • Tarımsal ilaçlama drone fiyatları konusunda en rekabetçi rakamları duyamaya hazır olun. Satış ile birlikte sahada siz öğrenene kadar eğitim veriyoruz. Ayrıca drone trim ayarlarını yaparak maksimum performans ile kullanmanızı sağlıyoruz. Shark Havacılık ailesi ile farkı yaşayın. Zira ilaçlama dronu fiyatlarına aşağıdaki mağaza linklerimizden ulaşabilirsiniz.

www.megaviation.com.tr
www.djiyedek.com

ZİRAİ DRONE REFERANSLARIMIZ

 

Shark Havacılık ailesine katılan  bazı değerli referanslarımızı sizlerle paylaştık. "İstikbal Göklerdedir" mottosu ile çıktığımız bu yolda drone teknolojisini tüm Türkiye'de yaymak en büyük misyonumuzdur. Sizde Tarımsal drone ilaçlama teknolojisiyle tanışmak ve uygulamalı saha eğitimi almak için bizleri arayabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Zirai İlaçlama Dronu Almak İçin Ne Yapmalıyım?

İster web sitemiz üzerinden, isterseniz de bizleri arayarak Tarımsal Drone satın alabilirsiniz. Ancak satın alacağınız Drone ile ilgili bilgi sahibi değilseniz, sizler için kullanım amacınıza uygun Drone önerisinde bulunmak isteriz. Bizleri arayabilir ya da Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uygulamalı Saha Uçuş Eğitimlerine Nasıl Katılabilirim?

Drone satın alma işlemi sonrası sizi A'dan Z'ye tüm süreçlerde yönlendirmekteyiz. Ancak başlangıç olarak satın aldığınız Drone için SHGM üzerinden kayıt işlemi yapılır. Sonrasında uygun olunan eğitim tarihleri için randevu verilir. Sizlere hem Drone güvenliği hem de uygulamalı olarak uçuş eğitimi vermekteyiz.

Zirai Drone Pilotluk Lisansı Veriyor musunuz?

SHARK Havacılık olarak amacımız tüm süreçleri tek bir çatı altında toplamak. Sizi bu konularda yalnız bırakmıyoruz. İHA 0/1/2 eğitimleri ile birlikte Pilotluk Lisansı veriyoruz. Ayrıca siz öğrenene kadar sahada uçuş eğitimi verip, sizi yalnız bırakmıyoruz.

Teknik Servis Garanti Kapsamında mı?

Hem Garanti kapsamı boyunca, hem de garanti kapsamı bitince de Teknik Servis hizmeti vermekteyiz. Bu noktada mühendis ekibimizle birlikte Drone arıza tespiti yapılır. DJI tarafından üretilen orijinal yedek  parçalar ile servis işlemi tamamlanır.

Türkiye'nin Her Şehrine Hizmet Veriyor musunuz?

DJI yetkili bayisi olan ve Zirai Drone satışı yapan firmalar arasında en çok Showroom ve bayiye sayısına sahip olan firmayız. Yani işlerimizi tek bir merkezden yürütmüyoruz. Aynı zamanda bölge bayilerimizle sizlere sürekli destek  sağlıyoruz. Türkiye'nin 81 iline hem satış hem de eğitim hem de teknik servis hizmeti veriyoruz. 

Hangi Drone Modelini Satın Almalıyım?

DJI Yetkili bayisi olarak DJI Agras T10, T30 ve T40 satışı yapmaktayız. Öncelikle olarak bizleri aradığınızda ya da bayilerimizi ziyaret ettiğinizde sizlere tüm drone özelliklerini anlatıyoruz. Seçim yapma kısmı ise tamamen sizin kararınıza ait. İlaçlama dronları arasında kapasite ve model farkı bulunmaktadır. Doğru seçimi yapma konusunda hangi amaç ile kullanacağınız belirleyici olacaktır.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

Tarımsal drone  fiyatları ile ilgili bilgi almak için formumuz doldurabilir ya da doğrudan bizleri arayabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm konularda Shark Havacılık ekibinden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.


HEMEN ÜCRETSİZ  BİLGİ ALIN!